Obóz aktorski z gwiazdami

Aleksandra Zienkiewicz | Urszula Dębska | Jacek Jeschke | Michał Malinowski | Aleksandra Radwan


Terminy:

I turnus 13-19 stycznia 2018 (sobota-piątek) – 1799 zł           REZERWUJ

II turnus 19-25 stycznia 2018 (piątek-czwartek) – 1799 zł      REZERWUJ

Grupy wiekowe: 11-13, 14-16, 17-18, 18+
Ośrodek Wypoczynkowo-Konferencyjny h2o w Kiczycachosrodekh2o.pl

Niewielka miejscowość urzeka spokojem i ciszą, położona u podnóża Beskidu Śląskiego, w otoczeniu wielu jezior.
Zakwaterowanie w komfortowych domkach – w każdym z nich trzy pokoje 3-5 osobowe oraz dwie łazienki.
Do dyspozycji: sale konferencyjne, kawiarnia, stół do bilarda, piłkarzyki, cymbergaj, duża przestrzeń na zimowe szaleństwa.

Wyżywienie
4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja.

Cena zawiera

Zakwaterowanie (6 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej, opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

Cena nie zawiera

Dojazdu.

Dopłaty za dojazd realizowany autokarem lub pociągiem pod opieką kadry (własny – brak dopłat):

Opole – 80 zł   |   Wrocław – 100 zł   |   Warszawa – 150 zł   |   Szczecin – 180 zł

Możliwość zorganizowania dojazdu z innych miast.

Szczegółową informację o miejscu i godzinie zbiórki wyślemy mailem, kilka dni przed wyjazdem.

Wejdź na naszego Facebooka: 


Intensywne Warsztaty Aktorskie i Taneczne poprowadzą:

Aleksandra Zienkiewicz

Debiutowała w 2003 roku w off-owym filmie „List”, rok później zagrała jedną z głównych ról w filmie Jakuba Czekaja „Niedziela”, od 2004 regularnie gra rolę Kingi Kulczyckiej w serialu „Pierwsza miłość”. Aleksandrę możemy podziwiać również na deskach Teatru Komedia. Jest również animatorem kultury. W 2009 wzięła udział w piątej edycji programu Jak oni śpiewają, w którym zajęła 4. miejsce. Poza aktorstwem ogromną pasją Aleksandry jest fitness.

Urszula Dębska

Przygodę z aktorstwem rozpoczęła w 1993 roku jako 6 letnia dziewczynka u Krzysztofa Zanussiego w filmie„Chopin na Zamku”. Jeszcze jako dziecko zagrała w licznych teatrach telewizji i produkcjach telewizyjnych. Dla szerszej publiczności znana głównie z wieloletnich ról w serialu “Plebania” i “Pierwsza miłość”.  Zagrała w Szwedzkiej produkcji Johana Falk. W 2016 roku brała udział w szóstej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu Dancing with the Stars.  Dziś jeździ po Polsce ze spektaklami “Dwie połówki pomarańczy” oraz “Szalone nożyczki”.

Jacek Jeschke

Jacek Jeschke pochodzi z Jeleniej Góry, obecnie mieszka w Warszawie. W 2016 u boku aktorki Anny Karczmarczyk wygrał piątą edycję „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Od tamtej pory wystąpił w kolejno szóstej i siódmej edycji programu. Najważniejsze nagrody i osiągnięcia : Najważniejsze nagrody i osiągnięcia : Mistrz Europy 2009 (Youth) Kraków, V-ce Mistrz Świata 2009 (Youth) Ryga, 3 miejsce – Mistrzostwa Świata 2008 (Yout ) Salou, V-ce Mistrz Europy 2008 (Youth) Ryga, 3 miejsce Mistrzostwa Świata 2006 ( Junior II) Ryga.

Michał Malinowski

Aktor filmowy, telewizyjny, teatralny i dubbingowy oraz konferansjer. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Widowni dał się poznać jako serialowy Wojtek w serialu “Wszystko przed nami”. Obecnie możemy oglądać go w serialach “Na Wspólnej” i “Pierwsza miłość”. Doszedł do Top 5 tegorocznej edycji Dancing With The Stars – Taniec z Gwiazdami transmitowanej na antenie Polsatu. Kilkukrotny mistrz Polski w jeździe konnej, w konkurencji western i rodeo.

Aleksandra Radwan

Absolwentka Wydziału Aktorskiego Warszawskiej Akademii Teatralnej, a także Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.Grała na deskach warszawskich teatrów: T. Współczesnego, T. Powszechnego, T. Polskiego, T. ROMA, T. “Scena Prezentacje”, T. Scena. Aktualnie związana z Teatrem Piosenki. Jej głos można usłyszeć w audiobookach, w wielu słuchowiskach radiowych, w słynnych “Matysiakach” w Programie 1 Polskiego Radia, a także w wielu produkcjach polskich i zagranicznych, które dubbinguje. Grała w serialach TVN, TVP i Polsatu, między innymi takich jak: “Ojciec Mateusz”, “Prawo Agaty”,  “Ranczo”, “Barwy Szczęścia”, “M jak Miłość”, “Układ Warszawski”, szerszej publiczności znana z serialu “Na Wspólnej”.


Program warsztatów obejmuje praktyczne zajęcia aktorskie oraz taneczne z gwiazdami i wyszkoloną kadrą, m.in:

Ruch sceniczny i taniec – na tych zajęciach poprawisz kondycję fizyczną, polepszysz swoją świadomość ciała, nauczysz się jak wykorzystywać fizyczną ekspresję w grze aktorskiej. Podczas nauki pojawią się elementy kontaktu improwizacji, proste ćwiczenia akrobatyczne, podstawy walki scenicznej i techniki cyrkowe.

Technika mowy – to zbiór ćwiczeń oddechowych, emisyjnych i artykulacyjnych, dzięki którym powiększysz swoje możliwości głosowe. Będziesz pracował nad tym, by to co mówisz na scenie, było zrozumiałe i słyszalne w ostatnim rzędzie widowni. Nauczysz się walczyć ze stresem, rozluźniać i swobodnie korzystać ze swojego aparatu mowy.

Elementarne zadania aktorskie – ćwiczenia, dzięki którym zyskasz podstawową wiedzę i umiejętności niezbędne do stworzenia pełnowymiarowej postaci scenicznej. Poznasz znaczenie takich elementów budowania roli jak zadania i okoliczności, tempo, kontakt, życie wewnętrzne postaci, punkt zwrotny. Grając w szeregu etiud uświadomisz sobie z jakich elementów składa się działanie sceniczne. Będziesz pracował także nad swoją koncentracją i wyobraźnią. Zyskasz pewność siebie na scenie.

Sceny dialogowe/praca aktora z kamerą – pracując nad wybranymi scenami z tekstów dramatycznych nauczysz się współpracować z reżyserem i z partnerami. W etiudach tych, najbardziej zbliżonych do pełnowymiarowego spektaklu, będziesz mieć szansę na praktyczne wykorzystanie wszystkich umiejętności nabytych podczas pozostałych zajęć. Efektem będą sceny prezentowane publicznie na koniec warsztatów.

WARSZTATY TANECZNE Z JACKIEM JESCHKE.

Poza zajęciami praktycznymi przewidziane są także indywidualne konsultacje z każdym z aktorów, podstawy sztuki operatorskiej, montażu, produkcji filmów – prowadzone przez studentów Szkoły Filmowej w Łodzi oraz projekcje filmów z analizą.

Inne atrakcje:

  • sesje zdjęciowe z naszymi gwiazdami
  • warsztaty taneczne Hip hop oraz Street Dance
  • Aerobik/Fitness
  • dyskoteki, team building, integracja, zimowe szaleństwa, ognisko
  • finałowy pokaz etiud aktorskich


Rezerwacji dokonać można:

ONLINE: przez stronę internetową biura – odnośnik w zakładce info
TELEFONICZNIE: 42 630 31 75 pn-pt 10-18
MAILOWO: obozaktorskizgwiazdami@gmail.com lub bioro@poczta.onet.pl
OSOBIŚCIE: w siedzibie biura w Łodzi, przy ul. Narutowicza 30, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00

Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo jej potwierdzenie wraz z umową zgłoszenia oraz ogólnymi warunkami uczestnictwa.

Potwierdzeniem uczestnictwa dziecka w wyjeździe jest wypełnienie i podpisanie umowy zgłoszenia oraz warunków uczestnictwa (dokumenty mogą być przesłane listem, skanem, faksem lub dostarczone do biura organizatora).

Należy pamiętać, że wymagany jest oryginał karty kwalifikacyjnej, który należy dostarczyć najpóźniej na dwa tygodnie przed wyjazdem.

Dokumenty do pobrania:


 

Biuro Podróży RODOS
ul. Narutowicza 30, 90-135 Łódź
NIP: 726-001-06-54

+48 42 630 31 75 pn-pt: 10-18
+48 795 946 116 pn-sob: 9-20

obozaktorskizgwiazdami@gmail.com

Nasze konto bankowe:
BRE BANK S.A. OBD/Łódź (MultiBank)
Nr rachunku: 59 1140 2017 0000 4702 0283 6690